Porto Suites

Το Porto Suites με 6 δωμάτια απέχει επίσης μόνο 550 μέτρα από τη Λεωφόρο dos Aliados.

Το Porto Suites περιλαμβάνει σαλόνι, και βλέπει στην πόλη. Το κατάλυμα παρέχει ξεχωριστή τουαλέτα και ντους για τη μεγαλύτερη άνεση σας. Επίσης, προσφερονται στεγνωτήρας μαλλιών, καλλυντικά και πετσέτες.

Το Porto Suites διαθέτει βραστήρα, καθώς και κουζίνα με παροχές καφέ και τσαγιού, ψυγείο, φούρνο.

Το Βιβλιοπωλείο Lello απέχει 11 λεπτά με τα πόδια από το διαμέρισμα. Αυτό το διαμέρισμα βρίσκεται κοντά σε πάρκα. Επίσης το Estádio do Dragão βρίσκεται σε απόσταση 2 χλμ. Η πλησιέστερη στάση λεωφορείων είναι Trindade, η οποία βρίσκεται σε απόσταση 10 λεπτών με τα πόδια.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Porto Suites
Guestready - Crown Garden Escape
Τιμή μόνο για κινητά

Guestready - Crown Garden Escape

6.1
Ευχάριστο 13 σχόλια
6 μ από το κατάλυμα
USD 380 USD 342
ανά νύχτα
Guestready - Little Johnny
Τιμή μόνο για κινητά

Guestready - Little Johnny

7.5
Καλό 29 σχόλια
6 μ από το κατάλυμα
USD 233 USD 210
ανά νύχτα
Belo Apartment With Terrace Formosa79 By Guestify
Τιμή μόνο για κινητά

Belo Apartment With Terrace Formosa79 By Guestify

27 μ από το κατάλυμα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Francisco Sa Carneiro
    18 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Σιδηροδρομικός σταθμός Sao Bento
    600 μ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Δωμάτια με δωρεάν WiFi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Γεύματα

    • Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Στεγνωτήρα
    • Κουζινικά είδη

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Θέρμανση
    • Παράθυρα με ηχομόνωση
    • Αίθριο
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού

    Στο μπάνιο

    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Συσκευές

    • LCD TV

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Ανιχνευτές καπνού
    • Πυροσβεστήρες

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 22:00
    Check-out: από 07:00 έως 11:00
    Αριθμός αδείας164763/AL
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού βρίσκονται το Porto Suites;
      Το Porto Suites βρίσκεται κοντά σε Avenida dos Aliados.
    • Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το Porto Suites;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Porto Suites περιλαμβάνουν Καθεδρικός Ναός του Πόρτο, Παρεκκλήσι Almas καθώς και Βιβλιοπωλείο Lello.
    • Πόσο κοστίζει η διαμονή στο το Porto Suites;
      Η διαμονή στο το Porto Suites κοστίζει 127€.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Francisco Sa Carneiro
    18 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Σιδηροδρομικός σταθμός Sao Bento
    600 μ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Porto Suites

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο